Cinque Terreسینکو تره در ایتالیا، به زیبایی نقاشی

شرح

ایتالیا، یک کشور شگفت انگیز و متنوع برای بازدید است. در این کشور خوش آب و هوا، هر منطقه ای شخصیت خاص خود را دارد. به عنوان مثال، رم ترکیبی از تاریخ باستان و مدرنیته بودن است، در حالی که فلورانس یک شهر بزرگ است که حال و هوای یک شهر کوچک را دارد. سینکو تره،‌ از پنج روستا در سواحل لیگوریای ایتالیا تشکیل شده است. در واقع کل این منطقه یک پارک ملی است، و همچنین در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار دارد. این پارک ملی بسیار زیبا در ایتالیا ، سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند که باید در تور ایتالیا حتما از آن بازدید کنید.

جاذبه های گردشگری

  • پنج روستای بسیار زیبا و رنگارنگ که بر روی صخره های رو به دریا واقع شده اند.
  • صدها مسیر پیاده روی بکر با طبیعت بسیار زیبا و مناظر نفس گیر.
  • قلعه های قدیمی، دیوارها و دیگر سازه های باستانی.
  • تعداد زیادی سواحل کوچک که متناسب با هر سلیقه ای هستند.

زبان های اصلی در لیگوریا ایتالیایی و انگلیسی هستند. با این حال، فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی نیز زیاد استفاده می شود، ارز رایج و در گردش این منطقه یورو است.

زیبایی طبیعی این خط ساحلی ناهموار بی نظیر است و بازدید کنندگان را از سراسر جهان به خود جذب می کند. می رسد خانه های رنگارنگ به کناره های صخره ها چسبیده اند. زیبایی های این منطقه به قدری یاد است که شما نمی توانید از آن ها چشم بردارید.

جاذبه های گردشگری سینکو تره
جاذبه های گردشگری سینکو تره

سینکو تره به بازدیدکنندگان مناظر باورنکردنی، فضای ساحلی پر جنب و جوش، مسیرهای پیاده ‌روی فوق‌العاده و غذا و نوشیدنی های ایتالیایی اصیل و فوق العاده برای لذت بردن ارائه می کند.

سفر به سینکو تره به این معنی است که شما می توانید پنج روستای منحصر به فرد را در حالی که فقط یکبار به این منطقه سفر می کنید، ببینید. این منطقه از پنج روستای Riomaggiore، Vernazza، Manarola، Corniglia و Monterosso al Mare تشکیل شده است که هر ۵ تای آن ها شگفت انگیز و خاص هستند..

همه روستاها به راحتی از طریق قطار های محلی به هم متصل می شوند و بیشتر آن ها با مسیرهای پیاده روی که از پارک ملی عبور می کنند به هم متصل می شوند. این سهولت اتصال به شما امکان می دهد در طول بازدید خود آزادانه در منطقه حرکت کنید، بنابراین اساساً پنج مقصد را در یک مقصد خواهید داشت !

به هر طرف سینکو تره که بروید ، مناظر زیبایی دور تا دور شما را احاطه کرده است. از آب فیروزه‌ای گرفته تا خانه‌ های پاستلی رنگ، رنگ‌های سینکو تره همگی نامحدود به نظر می ‌رسند. حتی در کناره‌ های خاکستری صخره سایه های بنفش رنگی دیده می شود.

بهترین راه برای دیدن زیبایی واقعی سینکو تره ،‌دیدن آن از روی آب است. چندین قایق وجود دارد که به شما امکان می دهد بهترین مناظر از پنج روستا را ببینید. هنگامی که روی آب قرار می گیرید، به راحتی می توانید بفهمید که چرا این شهر یکی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان است.

سینکو تره
سینکو تره

غذاهای دریایی و پستو را امتحان کنید

اگر از رستوران‌ های سینکو تره دیدن کنید ، دو چیز وجود دارد که حتما باید امتحان کنید،‌ غذاهای دریایی و پستو. موقعیت ساحلی این پنج روستا تضمین می کند که منطقه طیف گسترده ای از غذاهای دریایی تازه را برای انتخاب دارد. یکی از اصلی ترین غذاهای دریایی در اینجا کولی است. در این منطقه ماهی های روغنی و شور را به صورت کوبیده و سرخ شده یا فقط در لیمو و روغن زیتون ترشی پیدا خواهید کرد.

شاید تعجب کنید که چرا بسیاری از رستوران های اینجا پستو در منوی خود دارند. به این دلیل است که سینکو تره زادگاه پستو است. پستو سسی است که از ترکیب ریحان تازه، روغن زیتون، آجیل کاج، سیر و پنیر به دست می آید.

هنگام بازدید از رستوران های سینکو تره ، می توانید پستو را روی نان فوکاچیا و یا روی پاستاهای خوشمزه میل کنید. ت

غذهای سینکو تره یک تجربه واقعی از غذاهای اصیل ایتالیایی است. وقتی این غذای عالی را با فضای شگفت انگیز سینکو تره ترکیب کنید، از آن حسابی لذت خواهید برد . تصور کنید در خیابان‌های سنگ ‌فرش شده یک شهر ایتالیایی در فهرست میراث جهانی یونسکو نشسته ‌اید و از یک وعده غذایی متشکل از غذاهای دریایی تازه صید شده یا پستوی خوشمزه خانگی و یک لیوان نوشیدنی محلی لذت می‌برید. شگفت انگیز است!

غذاهای دریایی و پستو را امتحان کنید
غذاهای دریایی و پستو را امتحان کنید

پیاده روی در سینکو تره

اگر از پیاده روی لذت می برید، سینکو تره یک مقصد رویایی برای شما است. شما پنج دهکده را خواهید دید که همگی با یک سری مسیرهای پیاده روی که خط ساحلی را در سراسر این پارک ملی ایتالیا در آغوش گرفته اند به هم متصل می شوند. پیاده ‌روی در سینکو تره از مسیرهای پیاده ‌روی آسان و نسبتاً مسطح تا مسیرهایی که دشوارتر هستند متفاوت است.

اکثر مسیرهای پیاده ‌روی در سینکو تره، نیاز به مجوز پیاده روی مخصوص دارند، بنابراین قبل از پیاده‌روی خود حتماً مجوز خریداری کنید. مجوز را می توان در هر یک از ایستگاه های قطار نقاط اطلاع رسانی گردشگری در روستاها خریداری کرد.

پیاده روی در سینکو تره
پیاده روی در سینکو تره

از آنجایی که پیاده‌روی یکی از فعالیت‌های مورد علاقه بازدیدکنندگان در اینجاست، توجه به این نکته مهم است که اگر در تابستان از این منطقه بازدید می ‌کنید، مسیرهای پیاده ‌روی اغلب می ‌توانند بسیار شلوغ باشند . بسیاری از این مسیرها به دلیل این که خط ساحلی را در کنار خود دارند باریک هستند، بنابراین وقتی شلوغ می شوند، مسیریابی در آن ها سخت ترمی شود.

حال و هوای سینکو تره

توصیف احساس یا حال و هوای یک شهر یا منطقه کار سختی است . وقتی شما به سینکو تره وارد می شوید،‌ صمیمیت و گرما را در سرتاسر منطقه احساس خواهید کرد.

مردم سینکو تره همواره بسیار خوش برخورد و مهربان هستند. آن ها نه تنها مایلند تقریباً در مورد هر چیزی که شما نیاز دارید کمک کنند، بلکه حتی فراتر از آن عمل می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از صرف کردن وقت خود در روستاهایشان لذت می برید،‌ آن ها همچنین بسیار اجتماعی و مهمان نواز هستند.

موقعیت جغرافیایی

کشور: ایتالیا
شهر: میلان
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی