کارتینگ کیش، یکی از بزرگترین کارتینگ های خاورمیانه

شرح

جزیره کیش که از زمان های قدیم به عنوان مروارید خلیج فارس شناخته می شود، سومین مقصد پربازدید تعطیلات در خاورمیانه است. جاذبه های کیش با داشتن تاریخ غنی، به دلیل موقعیت منطقه آزاد تجاری، از مناظر طبیعی گرفته تا انبوهی از امکانات تفریحی و مراکز خرید متنوع است. پیست کارتینگ کیش یکی از این امکانات تفریحی است که می توانید با سفر به جزیره کیش از آن در کنار خانواده خود لذت ببرید.

اولین پیست کارتینگ ایران

اولین پیست کارتینگ ایران در جزیره کیش با حدود 800 متر طول و 7 متر عرض یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه است. سالانه هزاران گردشگر و هوادار از این مکان در فضای باز بازدید می کنند و این پیست میزبان اولین دوره مسابقات کارتینگ قهرمانی ایران بود و این امکان را فراهم کرد که این ورزش در ایران به استانداردهای جهانی نزدیک شود.

کارتینگ در کیش
به عنوان بزرگ ترین کارتینگ ایران و حتی خاورمیانه فعالیت می کند و امکانات موجود در آن حرفه ای می باشد

تجربه ای هیجان انگیز

کارتینگ یکی از سرگرمی های هیجان انگیز است. علاقه مندان می توانند از تجربه رانندگی با ماشین های کوچک مسابقه ای لذت ببرند. این ورزش مبتنی بر رانندگی حرفه ای است. با تهیه تور کیش به این جزیره سفر کنید و این تفریح فوق العاده را از دست ندهید و از این هیجان لذت ببرید.

در پیست کارتینگ کیش فضاهایی وجود دارد که می توانید با دوچرخه ATV و ماشین های کنترل از راه دور سوار شوید و لذتی بی حد و حصر را تجربه کنید.

مسابقات قهرمانی کارتینگ

کارتینگ کیش مجهز به بهترین متریال و امکانات می باشد که به یکی از بهترین مراکز تفریحی کیش تبدیل شده است. به همین دلیل است که هر ساله بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی از ایران و سایر نقاط جهان برای بازدید از این مسیر می آیند. همچنین بسیاری از رانندگان خودرو که می خواهند در مسابقات قهرمانی کارتینگ شرکت کنند به کیش سفر کرده و از پیست کارتینگ کیش استفاده می کنند.

به یاد داشته باشید که رانندگان در کارتینگ کیش باید دو قانون اصلی را رعایت کنند. اول از همه، قد شما باید حداقل 140 سانتی متر باشد و دوم اینکه رانندگان زیر 16 سال به همراه خانواده خود باشند.

تجهیزات پیست کارتینگ کیش
پیست کارتینگ کیش مجهز به ماشین های کنترل از راه دور می باشد و حتی به عنوان اولین میزبان مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعالیت کرده است.

هزینه کارتینگ کیش

خودروهای کارت مورد استفاده در کارتینگ کیش به دو دسته یک موتوره و دو موتوره تقسیم می شوند. خرید بلیط کارتینگ کیش برای هر نفر ۳۷ هزار تومان است. برای یک کارتینگ سواری تک موتوره به‌مدت ۶ دقیقه ۳۰ هزار تومان و اگر بخواهید آن را به‌مدت ۱۰ دقیقه برانید باید ۴۰ هزار تومان بپردازید.

ساعت کاری، تلفن و آدرس کارتینگ کیش

ساعات کاری مجموعه در حالت معمول بین ساعت ١٩ الی ١ بامداد می باشد

تلفن: 44422225 076

آدرس: جزیره کیش، میدان امیرکبیر، بلوار خلیج فارس، روبه‌روی هتل دریا (آدرس روی نقشه)

به جز کارتینگ کیش، می توانید از دیگر جاذبه های گردشگری جزیره کیش مانند روستای باغو، شهر زیرزمینی کاریز، پارک آهوان، پاساژ هنرمندان، پارک ساحلی مرجان و … دیدن کنید.

موقعیت جغرافیایی

کشور: ایران
شهر: کیش
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی