موزه های سلطنتی گرینویچ

شرح

با خرید تور اروپا و اخذ ویزای انگلیس، همه چیزهایی را که موزه های سلطنتی گرینویچ ارائه می‌دهد، از تاریخ دریایی و هنر در سطح جهانی گرفته تا مناظر خارج از این جهان، کاوش کنید.

موزه‌های سلطنتی گرینویچ که یکی از جاذبه های دیدنی انگلیس است، شامل، رصدخانه سلطنتی گرینویچ، کاتی سارک، موزه ملی دریایی و گالری هنری ملکه هاوس است. همه جاذبه‌ها در فاصله چند قدمی یکدیگر در یک سایت میراث جهانی یونسکو قرار دارند.

روستای گرینویچ و موزه‌ها با استفاده از مترو و قطار زمینی، و همچنین سرویس قایق رودخانه‌ای Uber Boat by Thames Clippers به آسانی قابل دسترسی هستند. با چیزهای بسیار زیادی برای دیدن و انجام دادن در گرینویچ، مکانی عالی برای گذراندن یک روز عالی با خانواده است.

کاتی سارک بخش قدیمی موزه های سلطنتی گرینویچ

سوار بر یکی از معروف ترین کشتی های جهان شوید. کاتی سارک، بخشی از میراث جهانی Maritime Grinwich، تاریخی غنی دارد که با قدم زدن در عرشه‌ها و گذرگاه‌های متعدد می‌توان آن را کاوش کرد. رویدادها و فعالیت های خاص آن را در طول سال از دست ندهید.

کاتی سارک که در سال 1869 برای حمل چای از چین ساخته شد، تقریباً از تمام بندرهای مهم جهان بازدید کرد و به خاطر گذرگاه های رکوردشکنی آن شهرت یافت. در ماجراهای این کشتی نمادین غوطه ور شوید و با بازیگران رنگارنگ شخصیت های روی کشتی آشنا شوید که داستان خود را از زندگی در کشتی تعریف می کنند.

کاتی سارک بخش قدیمی موزه های سلطنتی گرینویچ
کاتی سارک بخشی از موزه های سلطنتی گرینویچ است که شامل رصدخانه سلطنتی، موزه ملی دریایی و خانه ملکه می شود.

خود را به عنوان کاپیتان کشتی تصور کنید، سکان کشتی را در دست بگیرید و از دکل های بلند و 11 مایلی حیرت کنید. در مورد پروژه جاه طلبانه حفاظت بیاموزید و به داخل و زیر یک قطعه معتبر از تاریخ بروید. در مورد کار باورنکردنی که کاتی سارک را برای نسل های آینده نجات داده است، بیاموزید.

کافه Cutty Sark همچنین یک چای بعد از ظهر آرام ارائه می دهد که نیاز به رزرو قبلی دارد و راهی عالی برای پایان دادن به تجربه شما در زیر کشتی است که زمانی چای به بریتانیا آورده است.

رصدخانه سلطنتی گرینویچ

در هر نیمکره بایستید و کشف کنید که چگونه دانشمندان بزرگ برای اولین بار از دریاها و ستارگان در رصدخانه سلطنتی گرینویچ نقشه برداری کردند. این مکان اکنون به موزه تبدیل شده است، خط Prime Meridian Line، بزرگترین تلسکوپ شکستی بریتانیا، یک سیارک 4.5 میلیارد ساله و تنها سیاره‌نمای لندن را در خود جای داده است.

رصدخانه سلطنتی گرینویچ خانه تاریخی نجوم بریتانیا، به وقت گرینویچ و خط نصف النهار مشهور جهان است. در قرن هفدهم توسط شاه چارلز دوم تأسیس و توسط کریستوفر رن طراحی شد، از اینجا بود که دانشمندان بزرگ آن زمان دقیقاً از ستارگان نقشه برداری کردند تا به حرکت در دریا کمک کنند.

با یک پا در نیمکره شرقی و یک پا در غرب، خط نصف النهار را کنار بگذارید. در تلسکوپ بزرگ استوایی، بزرگ‌ترین تلسکوپ تاریخی بریتانیا که بیش از 100 سال پیش به ستاره‌شناسان منظره‌های جدیدی از کیهان ارائه داد و تاریخ غنی رصدخانه سلطنتی را با راهنمای صوتی رایگان خود کاوش کرد، شگفت‌زده شوید. وقتی اینجا هستید، فراموش نکنید که نمای متحرک زنده در Camera Obscura را ببینید و از یکی از بهترین مناظر لندن لذت ببرید.

رصدخانه سلطنتی گرینویچ
رصدخانه سلطنتی گرینویچ

موزه ملی دریایی

موزه ملی دریایی بزرگترین موزه در نوع خود در جهان است. در مورد رویارویی بریتانیا با جهان در دریا، نیروی دریایی سلطنتی و زندگی قهرمان بزرگ بریتانیا دریاسالار هوراتیو نلسون اطلاعاتی کسب کنید و لباسی را که هنگام مجروح شدن مرگبار در نبرد ترافالگار پوشیده بود، مشاهده کنید. این موزه دارای چهارده گالری مختلف برای کاوش است. 

در گالری Pacific Encounters، به میراث پیچیده اکتشافات اروپایی و چگونگی شکل دادن اقیانوس آرام به شکلی که امروز می شناسیم، فکر کنید. زندگی دریانوردان معمولی و شخصیت های شناخته شده مانند کریستوفر کلمب، الیزابت اول و فرانسیس دریک را در گالری تودور و استوارت دریانوردان تجربه کنید.

باتجربه‌ترین کاوش‌گرانی را ببینید که از طریق داستان‌های کاشفان قهرمان در گالری جهان‌های قطبی به سمت افراط‌های استقامت انسانی سوق داده می‌شوند. بچه ها را برای یک ماجراجویی اکشن بیاورید: در AHOY رایگان بازی کنید! گالری برای زیر هفت سال یا همه دست ها برای کودکان شش تا 12 ساله.

موزه ملی دریایی
موزه ملی دریایی

سیاره‌نمای پیتر هریسون

در تنها سیاره‌نمای لندن، بخشی از مرکز نجوم مدرن رصدخانه سلطنتی، به ستارگان سفر کنید. شگفتی های آسمان شب را با تعدادی نمایش تجربه کنید که می تواند شما را به قلب خورشید برساند، شما را به کهکشان های دور منتقل کند، تولد یک ستاره را به شما نشان دهد یا شما را در مریخ فرود بیاورد.

سیاره‌نما را به‌عنوان اتوبوسی در جهان در نظر بگیرید که شما را به سفرهای شگفت‌انگیز می‌برد تا شگفتی‌های آسمان شب را با نظرات تخصصی یک ستاره‌شناس رصدخانه سلطنتی تجربه کنید.

تنها افلاک‌نمای لندن که در پارک گرینویچ قرار دارد، محیطی همه‌کاره را برای تجربه‌های خارج از این جهان، از جمله نمایش‌های آنلاین، جلسات علمی برای بچه‌ها، تماشای ستارگان و گفتگوهای نجوم و موارد دیگر فراهم می‌کند.

سیاره‌نمای پیتر هریسون
سیاره‌نمای پیتر هریسون

خانه ملکه به عنوان بخشی از موزه های سلطنتی گرینویچ

برای یک روز سلطنتی، به خانه ملکه بروید تا از بیش از 400 سال هنر، معماری و تاریخ سلطنتی خیره کننده لذت ببرید. این ویلای سلطنتی که به عنوان “خانه لذت” برای همسر جیمز اول، آن دانمارکی ساخته شده است، توسط اینیگو جونز در سال 1616 طراحی شد و اولین ساختمان کلاسیک بریتانیا است.

بازدید از خانه ملکه به عنوان بخشی از گرینویچ ضروری است. طراحی کلاسیک، یکی از مهم ترین ساختمان ها در معماری انگلیسی را تحسین خواهید کرد. از درها عبور کنید و خود را در تالار بزرگ چشمگیر بیابید. این مکعب کاملا تناسب دارای یک کف سنگ مرمر چشمگیر با طرح هندسی سیاه و سفید است که در ابتدا در سال 1635 ساخته شد.

در اینجا کمیسیون هنری جدید و دیدنی توسط هنرمند برنده جایزه ترنر، ریچارد رایت و پرتره آرمادا الیزابت اول را ببینید. با پلکان نمادین و زیبای پوشیده از لاله، اولین پله مارپیچ هندسی خود نگهدار در بریتانیا، سلفی بگیرید.

خانه ملکه به عنوان بخشی از موزه های سلطنتی گرینویچ
خانه ملکه به عنوان بخشی از موزه های سلطنتی گرینویچ

موقعیت جغرافیایی

کشور: انگلیس
شهر: لندن
آدرس: Blackheath Ave, London SE۱۰ ۸XJ, United Kingdom
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی