ساعت فعالیت موزه‌ها و باغ موزه‌های شهرداری تهران

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از فعالیت موزه‌ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران در ایام نوروز و ماه رمضان تا ساعت ۲۲ خبر داد.

امیر قاسمی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شیوه نامه اجرائی فعالیت موزه‌ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران در ماه رمضان و نوروز ابلاغ شده است، گفت: این دستورالعمل با امضا توکلی زاده معاون امور اجتماعی _ فرهنگی شهرداری تهران و دبیر شورای سیاستگذاری موزه های شهرداری تهران ابلاغ شده است.

فعالیت موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه ها
فعالیت موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران تا ساعت ۲۲ اعلام شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس این ابلاغیه، با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایام عید باستانی نوروز، در ایام نوروز ۱۴۰۲، موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ لغایت ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ فعال هستند، افزود: بر این اساس ساعت فعالیت موزه ها، باغ موزه ها و خانه موزه های تحت پوشش شهرداری تهران تا ساعت ۲۲ اعلام شده است.

وی ادامه داد: در این ابلاغیه آمده است که افزایش ساعت کاری مراکز فوق الذکر که تقاضا و ظرفیت بازدید بیشتری را دارند، بر اساس صلاحدید مدیران آن مجموعه، با مکاتبه با دبیرخانه شورای سیاست گذاری موزه ها بلامانع است.

قاسمی گفت: همچنین فعالیت موزه‌ها تحت پوشش شهرداری تهران در روز ۱۳ فروردین مقارن با روز طبیعت باز بوده و مدیران مجموعه های دارای باغ تاریخی و محوطه فضای سبز، می بایست شرایط را برای آسودگی شهروندان و حفاظت از باغ موزه ها ایجاد کنند.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید
مطلب جذاب دیگر  زمان لغو ویزای گروهی ایران و روسیه اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی