تور تبریز به استانبول 6 شبistanbul 6 night

  • مدت اقامت از ۱ روزه

شهرهای مورد بازدید

کشورهای مورد بازدید

جزئیات تور

درباره تور

استانبول یکی از آن شهرهای ابدی است که هر چند بار که بازدید کنید شما را مجذوب خود می کند. این نقطه همگرایی جادویی شرق و غرب است، جایی که یک تجربه فرهنگی باورنکردنی در هر گوشه ای نهفته است و شما با تور استانبول 6 شب پاییز 1401 می توانید به کشف آن بروید. استانبول با مساجد عثمانی، بازارها، و چایخانه های بی شمارش مسحور است. تور استانبول 6 شب پاییز 1401، تقریباً زمان کافی برای کاوش در تمام شهرها نیست، اما به شما زمان کافی می دهد تا دید کلی خوبی از شهر داشته باشید. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا بهترین جاذبه دیدنی استانبول را بشناسید.

استانبول شهری است که ویژگی‌های کمیاب زیادی دارد که آن را به مقصدی مطلق برای کسانی که علاقه‌مند به سفر هستند تبدیل می‌کند. این شهر به دلیل گستردگی دو قاره اروپا و آسیا و همچنین به دلیل گذشته تاریخی خود در قلب تمدن های متعدد، از یونانی ها و رومی ها گرفته تا بیزانسی ها و عثمانی ها و جمهوری مدرن ترکیه، مشهور است.

هنگامی که شروع به بررسی لیست بهترین کارهای استانبول می کنید، خواهید دید که استانبول به راحتی یکی از بهترین شهرهای جهان است، به خصوص برای گردشگرانی که علاقه به خرید دارند که می توانند سفر خود را از فروم استانبول، بزرگترین مرکز خرید در سراسر اروپا، شروع کنند. با چنین شهر وسیع، پیچیده و مهمی مانند استانبول، برنامه ریزی برای بازدید می تواند کمی دلهره آور باشد پس ما در در تور استانبول 6 شب پاییز 1401 به شما کمک می کنیم که نهایت لذت را در سفر خود ببرید.

 

شرکت های حمل و نقل :
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی