تور تفلیس ۴ شب و ۵ روز زمستان ۱۴۰۰

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

تور تفلیس 5 روز

  قیمت از: 5000000
  4 شب
 • کد تور: G-1020
 • گروه تور: آسیا تفریحی تور تور خارجی تور گرجستان
 • کشورها: گرجستان
 • شهرها: تفلیس
 • بلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر به فرودگاه
 • تور لیدر فارسی زبان
 • اقامت در هتل
 • بیمه مسافرتی

سفارش تور

[contact-form-7 404 "Not Found"]

اشتراک گذاری


جاذبه های گردشگری تفلیس که یک شهر جذاب با ترکیبی از معماری قدیمی و جدید است، بی شمار است که می توانید در تور های گرجستان آن ها را تجربه کنید. متکواری که در سمت راست با بلوار هم مرز است، تا حدی در یک دره شیب دار قرار دارد و توسط نیروگاه برق آبی Ortachalskaya در شهر گسترده تر شده است. در کنار رودخانه، شهر قدیمی، با خیابان‌های باریک و پیچ در پیچ، تحت تسلط ویرانه‌های قلعه قدیمی، عظیم و نمادین گرجستان بر روی خط الراس بالای آن قرار دارد. در شهر قدیمی، کلیسای جامع سیونی، متعلق به قرن پنجم، کاخ متخی پادشاهان گرجستان، و کلیسای آنچیسخاتی قرن ششم قرار دارند. بخش‌های جدیدتر شهر در زیر کوه متاتسمیندا قرار دارد که از طریق خط ریلی فونیکولار قابل دسترسی است. شمال شهر یک آب انبار بزرگ است که از کانال های آبیاری تغذیه می شود. تمامی این مناظر شگفت انگیز را می توانید با تور تفلیس 5 روز در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

تفلیس یک مرکز مهم فرهنگی و آموزشی است که دارای یک دانشگاه، چندین موسسه آموزش عالی دیگر و بیش از 100 موسسه تحقیقاتی است. این شهر مرکز صنعتی اصلی منطقه است. خدمات مهندسی آن در تولید لکوموتیوهای برقی، ماشین ابزار، ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات الکتریکی زبان زد است.

تفلیس، گرجستان در تور 5 روز تفلیس
تفلیس، پایتخت جمهوری گرجستان

شهر قدیمی (Altstadt) تفلیس

در قلب پایتخت، شهر قدیمی (Altstadt) تفلیس دارای ترکیبی متنوع از ساختمان‌های جدید و باستانی در رنگین کمانی از رنگ‌ها است که در برابر بخش بزرگی از قلعه ناریکالا قرار گرفته است. توسط ارتش مهاجمی که در سال 1795 از ایران به شمال حمله می کرد، ویران شد. در اواسط قرن نوزدهم در حالی که کشور تحت حاکمیت روسیه بود (اگرچه بسیاری از ساختمان ها و کلیساهای مربوط به قرن پنجم هنوز در اینجا وجود دارند) بسیاری از این منطقه با زحمت بازسازی و مرمت شدند. به بالکن‌های چوبی حکاکی‌شده روی خانه‌های بزرگ که روی سنگفرش آویزان هستند، توجه کنید، همانطور که در خیابان‌ها و کوچه‌های باریک در جستجوی یک یا دو کلیسای باستانی قدم می‌زنید. از دیگر مکان های دیدنی می توان به حمام های گوگردی محبوب این منطقه اشاره کرد.

پل صلح

یک گذرگاه عابر پیاده مدرن، با ظرافت بر روی رودخانه کورا آویزان است و شهر قدیمی را به شهر مدرن متصل می کند. این پل که شکل پستانداران دریایی صلح آمیز را تداعی می کند، دسترسی راحت از پارک رایک به شهر قدیمی را فراهم می کند. در سراسر سازه قدم بزنید و در وسط مکث کنید تا زیبایی و خروش رودخانه را که از زیر می گذرد تماشا کنید. عصرها، پل با نمایشگر نوری چشمگیر متشکل از هزاران چراغ LED رنگی زنده می شود.

پل صلح
اتصال شهر قدیمی به شهر مدرن به وسیله پل صلح

کلیسای جامع تسمیندا سامبا

کلیسای جامع تسمیندا سامبا که ساخت آن پس از اشغال شوروی است، نمادی از دور شدن کشور از ایدئولوژی شوروی به سمت ارزش‌های مذهبی سنتی است. این کلیسای جامع ارتدوکس گرجی، در تلفیقی از سبک‌های معماری گرجی است و 5000 متر مربع (53820 فوت مربع) را پوشش می‌دهد. بر فراز تپه الیا، کلیسای جامع با تأکید عمودی خود، که باعث می شود ساختمان به طرز چشمگیری جلوه کند، که تماشای آن را در تور تفلیس 5 روز توصیه می کنیم. در داخل، فضای پر از نور، کف سنگ مرمر حلقه‌دار، و طرح های دیواری نقاشی شده را تحسین کنید. به دلایل فرهنگی، اگر می خواهید به داخل بروید، بدن خود را با آستین بلند و شلوار به خوبی بپوشانید.

کلیسای جامع تسمیندا سامباکلیسای جامع تسمیندا سامبا
کلیسای جامع تسمیندا سامبا

خیابان روستاولی

این خیابان که به نام شاعر قرون وسطایی گرجستانی نامگذاری شده است، با زندگی شهری می تپد و بینشی از تعامل قدیم و جدید در گرجستان ارائه می دهد. خیابان از میدان آزادی شروع می‌شود، جایی که ساختمان‌های دولتی و فرهنگی در کنار خیابان قرار گرفته‌اند وبا مغازه‌ها و غذاخوری‌های فراوان برای تفریح وجود دارد. از جمله نماهای باشکوه می توان به تئاتر اپرا و باله تفلیس، موزه سیمون جاناشیا گرجستان و ساختمان سابق پارلمان گرجستان اشاره کرد که در تور تفلیس 5 روز، از آن ها دیدن کنید . در خیابان قدم بزنید تا فروشگاه‌های کوچک و مستقل را شانه به شانه با نام‌های بزرگ و برندهای بین‌المللی پیدا کنید. این خیابان دارای طیف وسیعی از غذاخوری‌ها، از کافه‌های ارزان قیمت تا رستوران‌های خوب است.

"<yoastmark

کارتلیس ددا

مادر کارتلیس یک مجسمه تاریخی در تفلیس است که یکی از نمادهای شهر است. “مادر گرجستان” نمادی از شخصیت ملی گرجستان است. مجسمه در یک دست یک لیوان شراب برای مهمانان و یک شمشیر برای دشمنان در دست دیگر دارد. این استعاره ای کلاسیک است، به گرمی از مهمانان استقبال می کند و مشتاقانه با دشمنان مبارزه می کند. این نماد آلومینیومی 20 متری تفلیس، در نزدیکی قلعه ناریکالا، مشرف به تفلیس قدیمی، باغ گیاه شناسی و کل پایتخت قرار دارد. در یکی از روز های تور تفلیس 5 روز، با پای پیاده یا با تله کابین که در پارک رایک قرار دارد و به ناریکالا متصل است می توان به مجسمه رسید.در پای مجسمه نمایی از کل تفلیس و اطراف آن وجود دارد. 

کارتلیس ددا در تور تفلیس 5 روز
ساخت مجسمه کارتلیس ددا در سال 1958، زمان سالگرد تاسیس تفلیس در بالای تپه سولولاکی

100تومان کمیسیون همکاران

خدمات

پرواز رفت وبرگشت با هواپیمایی قشم ایر ، اقامت در هتل با صبحانه ،  ترانسفر فرودگاهی ، لیدر فارسی زبان ، بیمه مسافرتی

توضیحات

تور و پکیج های مرتبط


مطالب مرتبط اخیر در مجله آسمان پرستاره کیش