Cappadocia Hot Air Balloon Rideبالون سواری کاپادوکیا

شرح

اگر به دنبال یک فعالیت خاطره انگیز و هیجان انگیز هستید که تعطیلات شما را در ترکیه فراموش نشدنی کند، تور بالون سواری کاپادوکیا بهترین گزینه است. تور بالون هوای گرم، یک تجربه ماجراجویانه، جذاب و منحصر به فرد است که شامل مناظر خیره کننده از کاپادوکیا است. کاپادوکیا مکانی شگفت انگیز برای کشف با بالن است. هنگامی که با تهیه تور ترکیه به کاپادوکیه/ترکیه سفر می کنید، باید شاهد این چشم انداز شگفت انگیز باشید. 

کاپادوکیا یکی از دیدنی ترین مکان های ترکیه برای بازدید است. در واقع، این منطقه به خاطر مناظر افسانه ای و زیبایی طبیعی بی نظیرش شناخته شده است. تور بالون سواری کاپادوکیا به شما این امکان را می دهد که به آنجا پرواز کنید و از یک تور باورنکردنی با راهنما در برخی از شناخته شده ترین نقاط منطقه لذت ببرید.

بالون سواری در کاپادوکیا
کاپادوکیا “قلب” ترکیه است. این منطقه بزرگ با مناظر بسیار زیبا، “دودکش های پری” افسانه ای، آتشفشان های باشکوه، رشته کوه های رنگارنگ و دره های زیبا است.

این منطقه، مکانی معروف برای بالون سواری است زیرا مناظر ایده آلی را ارائه می دهد. از سواری بر فراز دودکش‌های پری، صخره‌های عجیب و غریب، دره‌ها و تاکستان‌ها لذت ببرید و هنگام طلوع خورشید از رنگ‌های دیدنی آسمان لذت ببرید.شما می توانید در تور بالون سواری کاپادوکیا، کل هماهنگی و زیبایی منظره اسرارآمیز و رویایی کاپادوکیا را با تمام وجود درک کنید. کاپادوکیا برترین نقطه برای بالن سواری در جهان است و بالن های هوای گرم یکی از نمادهای آن شده اند.

حدود 1 ساعت قبل از تور شما به منطقه برخاستن بالن منتقل می شوید و منتظر می مانید تا بالن ها آماده شوند. در مورد کارهایی که باید در طول پرواز انجام دهید و از آنها اجتناب کنید، توضیحات مختصری دریافت خواهید کرد.

هنگامی که در آسمان پرواز می کنید، مناظر شگفت انگیزی را با صخره های مختلف خواهید دید. در بالون سواری کاپادوکیا، تماشای نمای کلی منطقه و دره ها را از ارتفاع 3000 فوتی تجربه خواهید کرد.

بالون سواری در کاپادوکیا
اگر به دنبال بالون سواری در کاپادوکیا هستید، این تور نیز برای شما ایده آل است.

هنگام فرود، پرواز شگفت انگیز خود با بالن را با شامپاین جشن خواهید گرفت. همچنین گواهینامه پرواز خود را دریافت خواهید کرد. پس از پرواز به هتل خود بازگردانده می شوید. پرواز 50 تا 70 دقیقه طول می کشد در حالی که کل تور بالون سواری کاپادوکیا حدود 2.5 تا 3 ساعت طول می کشد.

در تور بالون سواری کاپادوکیا:

  • از مناظر هوایی صبحگاهی فوق العاده لذت ببرید
  • تجربه ای عاشقانه داشته باشید
  • بالن سواری را با خلبان ماهر و حرفه ای تجربه کنید
  • برای یادگاری این سفر شگفت انگیز، یک گواهی پرواز به خانه بیاورید

 

موقعیت جغرافیایی

کشور: ترکیه
آدرس: Yalıköşkü Caddesi Nuhbir Han No:۱۱, ۳۴۱۱۲ Fatih, Turkey
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی