Dubai legolandلگولند دبی، مکانی شگفت انگیز برای خانواده ها

شرح

لگولند دبی، پارک موضوعی رنگارنگ که برای کودکان زیر 12 سال طراحی شده است، دارای 40 وسیله سواری و جاذبه در شش منطقه موضوعی است. کارهای زیادی برای سرگرم کردن جوانان در اینجا وجود دارد، در اینجا می توانید شش منطقه موضوعی لگولند دبی را در تور دبی کاوش کنید، با نحوه ساخت آجرهای لگو در کارخانه آشنا شوید و از بزرگترین فروشگاه لگو در خاورمیانه دیدن کنید. پرواز با هواپیما یا هدایت قایق، ساخت و مسابقه اتومبیل های لگو یا روباتیکرا تجربه کنید. تسخیر ساحل اژدها در پادشاهی ها. در یک زیر دریایی ماجراجویی کنید و از دیدنی های نمادین خاورمیانه ساخته شده از آجرهای لگو در مینی لند شگفت زده شوید.

لگولند یک پارک موضوعی خانوادگی است که بر اساس بلوک های سازنده لگو محبوب است. عرصه مملو از سرگرمی در دبی بخشی از پارک‌ها و استراحتگاه‌های بسیار بزرگ‌تر دبی است که شامل پارک موضوعی (Theme Park) و لگولند پارک آبی (Waterpark).  شما نیز می توانید با تهیه تور دبی در لگولند، یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های دبی، با خانواده خود به تفریح و شادی بپردازید.

چرا باید از لگولند دبی دیدن کنید؟

لگولند با بیش از 40 سواری فوق العاده، جاذبه های مناسب خانواده، و مناطق بازی خلاقانه برای کودکان، مکان ویژه ای است که بازدید از آن را به خانواده ها پیشنهاد میکنیم.

اگر فرزندان شما با جادوی لگوها آشنا باشند، از لذت و هیجان سرزمینی که تماماً از لگوهای غول پیکر ساخته شده است، قدردانی خواهند کرد

این پارک همچنین دارای یک نسخه لگو غول پیکر از غرور دبی، برج خلیفه و افق دلربا دبی است. و اگر این کافی نبود، یک پارک آبی کامل از آجرهای لگو در انتظار شماست.

شما می توانید بلیط لگولند دبی را خریداری کنید که فقط به پارک موضوعی دسترسی دارید یا بلیط پارک آبی لگولند که به شما امکان دسترسی به پارک آبی را می دهد. اما اگر می خواهید از هر دو پارک دیدن کنید، می توانید یک بلیط ترکیبی بخرید.

شهر لگو در لگولند
لگولند دبی، پارک موضوعی رنگارنگ که برای کودکان زیر 12 سال طراحی شده است

مناطق پارک موضوعی لگولند

پارک موضوعی لگولنددبی دارای شش زمین منحصربه‌فرد است که با تم‌های متمایز ایجاد شده‌اند و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا در هر مرحله از راه را تجربه‌ای منحصربه‌فرد داشته باشند. بیایید به هر سرزمین با کمی جزئیات نگاه کنیم.

کارخانه (Factory)

آیا تا به حال فکر کرده اید که آجرهای لگو چگونه ساخته می شوند؟ وسایل ضروری خود را بردارید و برای کاوش در کارخانه در لگولند آماده شوید. در آنجا نه تنها می‌توانید میلیون‌ها آجر و مدل لگو را ببینید، بلکه لگوی خودتان را نیز به عنوان یادگاری از سفر خود به پارک دریافت خواهید کرد. اگر به اسباب بازی علاقه دارید، می توانید از بزرگترین اسباب بازی فروشی آنجا نیز دیدن کنید.

بدون محدودیت ارتفاع

شهر لگو (LEGO CITY)

آیا می خواهید در Legoland در برخی از فعالیت های سرگرم کننده برای بچه ها شرکت کنید؟ مستقیم به شهر لگو بروید. بچه های شما می توانند پرواز با هواپیما، رانندگی ماشین و نجات یک ساختمان را بیاموزند. علاوه بر فرصت های رانندگی و پرواز، کار گروهی و بازی با سایر بچه ها را تجربه می کنند.

مدرسه قایقرانی (Boating School)

آیا تصور می کنید روزی دوستان و خانواده خود را بیرون دریاچه ببرید؟ مدرسه قایقرانی در شهر لگو به کودکان شما این فرصت را می دهد که کاپیتان یک قایق الهام گرفته از لگو شوید. آیا هیجان انگیزتر از این می تواند باشد؟!

قوانین و مقررات سواری

کودک شما باید حداقل 1 ساله باشد

کودکان زیر 120 سانتی متر باید یک بزرگسال همراه داشته باشند

حداکثر 2 بزرگسال یا 1 بزرگسال و 2 کودک مجاز هستند.

شما باید در وضعیت عمودی بنشینید.

شهری با لگو در دبی
لگولند دبی، پارک موضوعی رنگارنگ که برای کودکان زیر 12 سال طراحی شده است، دارای 40 وسیله سواری و جاذبه در شش منطقه موضوعی است

مقر پلیس (Police Headquarters)

آیا می خواهید یک ایستگاه پلیس ساخته شده از لگو را ببینید؟ از یک مقر پلیس الهام گرفته از لگو با تهویه مطبوع دیدن و تخیل کودک خود را تقویت کنید

بندر دریایی (Sea Port)

عاشق قایق و کشتی هستید؟ بندر دریایی در شهر لگو این فرصت را برای شما فراهم می کند تا از بازی با مدل های الهام گرفته شده از کشتی های باری، خطوط کروز و قایق های گارد ساحلی لذت ببرید. می توانید هر چقدر که می خواهید با این سازه ها بازی کنید!

خیال پردازی (Imagination)

Build And Test : در این بخش کودکان می توانند با استفاده از قطعات لگو ماشین مورد علاقه خود را در ابعاد کوچک بسازند و سپس آن را در یک مسابقه ماشین‌رانی مورد آزمایش قرار دهند.

Duplo Play Town:  این بخش یک شهربازی با وسایل بازی بسیار هیجان انگیز است که قسمت هایی مثل مزرعه حیوانات، خانه های بازی رنگارنگ و زمین بازی کودکان دارد. در زمین بازی این امکان برای کودکان نو پا فراهم شده تا با قطعات لگو عروسک های خلاقانه بسازند و بازی کنند. علاوه بر این بخش ها دو وسیله بازی هیجان انگیز یعنی قطار بازی و برج سقوط آزاد برای بچه های کوچک تر در نظر گرفته شده تا اوج هیجان را در این بخش تجربه کنند.

LEGO Friends Club House: در این بخش برای کودکان، فضایی فراهم شده تا با همکاری دوستان و همراهان شان عروسک ها و اسباب بازی های خلاقانه بسازند.

LEGO Master Builder Academy: این بخش جنبه آموزش دارد و به کودکان یاد می دهد تا چگونه یک ساختمان را به صورت حرفه ای با قطعات لگو بسازند.

LEGO MINDSTORMS:  در این بخش کودکان می توانند با استفاده از قطعات لگو ربات های هوشمند بسازند. این ربات ها کاملا از دستورات شما اطاعت خواهند کرد. این بخش کاملا رایگان است اما حتما باید از قبل برای شرکت در آن ثبت نام کنید.

LEGO Studios 4D: در سینما 4 بعدی مجموعه شما می توانید فیلم های 4 بعدی و 3 بعدی مربوط به اسباب بازی های لگو را تماشا کنید.

LEGO Technic Twister : با نشستن در این وسیله بازی می توانید خودتان آن را بچرخانید و مطمئن باشید هر چه بیشتر بچرخید بیشتر به شما خوش می گذرد.

از دیگر بخش های مجموعه می توان به Stteping Tones و Imagination Games اشاره کرد.

قوانین و مقررات سواری

کودک شما باید حداقل 80 سانتی متر و یک سال سن داشته باشد.

سوارکاران زیر 120 سانتی متر باید یک بزرگسال همراه داشته باشند.

قطار با حرکت آهسته برای مهمانان کوچکتر – 2 مهمان در هر واگن.

ماشین سواری کودکان در لگولند
پارک موضوعی لگولنددارای 40 سواری، نمایش و جاذبه های تعاملی است که می توانید در اوقات فراغت خود از آنها دیدن کنید.

پادشاهی ها( KINGDOMS)

این منطقه ای است که هر طرفدار لگو از آن لذت می برد. از یک ترن هوایی هیجان انگیز گرفته تا یک ماجراجویی چرخ و فلک با سرعت بالا، همه چیز را ارائه می دهد که می تواند شما را شگفت زده کند!

شاگرد اژدها (Dragon’s Apprentice)

هیچ چیز نمی تواند لذتی را که یک ترن هوایی می تواند به شما بدهد، شکست دهد. اگر به ترن هوایی علاقه دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید این منطقه بهترین ترن هوایی را در لگولند دبی دارد. شاگرد اژدها قطعاً یکی از ترن هوایی‌هایی است که طرفداران هجوم آدرنالین با اکتان بالا باید در پارک‌ها و استراحتگاه‌های دبی برای امتحان کنند!

قوانین و مقررات سواری

کودک شما باید حداقل 105 سانتی متر و 4 سال سن داشته باشد.

سوارکاران زیر 120 سانتی متر باید یک بزرگسال مسئول همراهی کنند.

حداکثر ارتفاع 195 سانتی متر است.

چالش مرلین (Merlin’s Challenge)

شوالیه‌های جوان و شاهزاده خانم ها، آیا آماده‌اید تا در یک چرخ فلک پرسرعت رکاب بزنید تا طلسمی را که مرلین بر سر شما آورده است بشکنید؟ این سواری لگولند که برای انتقال شما به دوران قرون وسطی طراحی شده است، برای کودکان و بزرگسالان عالی است.

قوانین و مقررات سواری

برای استفاده از سواری باید حداقل 105 سانتی متر و 4 سال سن داشته باشید.

سوارکاران زیر 120 سانتی متر باید یک بزرگسال مسئول همراهی کنند.

مناسب برای کودکان 4 سال به بالا.

تنها 2 مهمان در هر واحد مجاز است.

ماجراجویی (ADVENTURE)

اگر می خواهید رازهای زیر آب را کشف کنید، می توانید مستقیماً به این منطقه بروید. برخی از بهترین وسایل سواری در Legoland را برای شما دارد!

قوانین و مقررات سواری

کودک شما باید حداقل 105 سانتی متر و 4 سال سن داشته باشد.

سوارکار بین 105 تا 120 سانتی متر باید یک بزرگسال مسئول همراهی کند.

ماجراجویی پادشاهی گمشده

مهارت های خود را برای رفتن به یک ماجراجویی موفق در Lost Kingdom Adventure مهار کنید. گنج دزدیده شده از پادشاهی گمشده را با استفاده از تفنگ های لیزری پیدا کنید و پیروزی خود را جشن بگیرید.

MINILAND

مینی لند با ساختمان‌های نمادین مبتنی بر لگو و مکان‌های دیدنی از سراسر خاورمیانه، یکی از جاذبه‌های دیدنی لگولند دبی است. این فرصتی را برای ایجاد افق خود با استفاده از آجرهای سفید لگو در Build A City ارائه می دهد.

لگو مینی لند در دبی
لگو مینی لند در دبی

پارک آبی لگولند

پارک آبی لگولند که در کنار لگولنددبی قرار دارد، تنها پارک آبی در امارات متحده عربی است که به طور خاص برای خانواده‌هایی با بچه‌های 2 تا 12 ساله طراحی شده است. از بیش از 15 سرسره آبی، یک منطقه بازی برای کودکان نوپا و فرصتی برای ساخت قایق مینیاتوری خود لذت ببرید. و قایق لگو خود را سفارشی کنید.

سرسره‌ها در نهایت راحتی و ایمنی بسیار هیجان‌انگیز هستند. در حالی که جاذبه‌های هیجان‌انگیزی مانند اسپلش اوت و اسلاید روروک مخصوص بچه ها با 6 مسیر وجود دارد، مکان‌های بازی و استخرهای موجی نیز وجود دارد که کودکان می‌توانند از آن لذت ببرند.

  • چیزهایی که قبل از رفتن باید بدانید
  • لگولند دبیمکانی مناسب برای خانواده هایی است که بچه های 2 تا 12 ساله دارند.
  • توجه کنید که برای جاذبه های خاص، حداقل قد و سن وجود دارد.
  •  استراحتگاه برای ویلچر قابل دسترسی است.

در حالی که سازه‌های سایه‌دار و جاذبه‌های سرپوشیده مجهز به تهویه هوا وجود دارد، بیشتر پارک در فضای باز است، بنابراین بهتر است در طول گرمای سوزان تابستان دبی از آن اجتناب کنید.

پارک آبی لگولند دبی
برخلاف سایر پارک‌های آبی، پارک آبی لگولند به‌طور خاص برای حفظ خانواده‌ای با کودکان طراحی شده است

چگونه به لگولند برسیم؟

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، جاده شیخ زاید، رو به روی جبل علی

Address: Opposite Palm Jebel Ali, Sheikh Zayed Road, Dubai, United Arab Emirates

روش های دسترسی

اتوبوس: برای رسیدن به لگولند دبی می توانید از اتوبوس های خط DPR1 و F13 استفاده کنید.

مترو: نزدیک ترین ایستگاه مترو به لگولند دبی Al Hassa Filling Station است که حدود 8 کیلومتر با لگولند فاصله دارد.

تاکسی آنلاین: از جمله تاکسی های آنلاینی که در دبی فعالیت دارند می توان به اوبر (Uber) و کریم (Careem) اشاره کرد. خوب است بدانید آکواریوم دبی گه‌گاهی برای استفاده از این تاکسی ها تخفیفاتی ارائه می کند که با استفاده از این لینک می توانید در جریان جدیدترین تخفیف ها قرار بگیرید.

هزینه بلیت

افراد زیر 3 سال: رایگان

بالای 3 سال: 275 درهم امارات

موقعیت جغرافیایی

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی