Phuket FantaSeaپارک فانتاسی در پوکت

شرح

تایلند، با داشتن غذاهای عالی، آب و هوای گرمسیری، سواحل جذاب و فرهنگ دوست داشتنی اش، یکی از پربازدید ترین کشورهای آسیا است که نام آن ، به معنای آزادی است. به این کشور، سرزمین لبخند هم می گویند. تایلند،‌ قلب آسیای جنوب شرقی است . از آنجایی که پایتخت این کشور، بانکوک ، زیر ساخت ها و موقعیت جغرافیایی مناسبی دارد، ‌یک مرکز پرواز بین قاره ای است و همه ساله گردشگران بسیاری را برای سفر به تایلند، ترغیب می کند. اما پوکت که پارک فانتاسی در آن قرار دارد، توریستی ترین شهر تایلند است. بطوری که اگر در فصل مناسب به پوکت سفر کنید، گردشگران زیادی از قاره های اروپا و آمریکا می بینید. پوکت دارای مجموعه متنوعی از انواع جاذبه هاست که برای دیدن همه آن ها به زمان زیادی نیاز دارید. از فعالیت های ورزشی و زمینی گرفته تا گلف و موج سواری و خرید که همگی در بهترین حالت خود هستند. سواحل خوش آب و هوا،‌ قایق سواری و موج سواری و طبیعت دلچسب تایلند، همواره در طول تاریخ مشهور بوده است، اگر قصد سفر کردن به یک کشور رویایی با هزینه مناسب را دارید، ‌تایلند می تواند بهترین گزینه باشد.

پارک فانتاسی، یک پارک اصیل تایلندی با برنامه های ویژه شبانه است که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این پارک، واقع در جزیره پوکت ، در جنوب کشور تایلند قرار دارد. پارک فانتاسی شامل یک نمایش تئاتر با تم فرهنگ تایلندی ، یک رستوران بوفه تایلندی و خیابان مخصوص خرید است. این پارک در سال 1998 با هزینه ای بالغ بر 3500  دلار آمریکا ، طراحی و ساخته شد.

پارک فانتاسی
پارک فانتاسی

وقتی در پوکت هستید ، نمایش فانتاسی را از دست ندهید! این کارناوال جادویی به خوبی از میهمانان استقبال می کند و پیش نمایش و نمایش جذاب پارک فانتاسی ، افرادی که برای تماشا به پارک می آیند را حسابی شگفت زده می کند، این مجموعه رکورد های بسیاری در سطح جهانی دارد که می توانیم به بزرگترین نمایش رژه سرپوشیده جهان با بیش از 40 میلیون چراغ ، اشاره کنیم.

در سالن نمایش، کاخ مجسمه شاهزاده  کاملا بر روی فیل های جادویی سوار می شود و صدای پرندگان آوازه خوان زیبا،‌ همراهی می شود. درخشش ستارگان چشمک زن زیبا ، پارک را درخشان تر می کند.

قصرفیل ها، یک تئاتر پیشرفته باشکوه با 3000 صندلی، نمایشی به سبک لاس وگاس را در خود جای داده است. این کاخ با جزئیات دقیق بازسازی شده است و به 999 فیل که از سرزمین پادشاهی افسانه ای محافظت می کردند، ادای احترام می کند. در این نمایش، فانتزی و واقعیت باهم آمیخته می شود و شگفتی های ناگفته و جذاب میهمانی که نمایش را تماشا می کنند را حسابی هیجان زده می کند.

ایمنی میهمانان این پارک، اولویت ریاست این مجموعه است.  سالم تئاتر سه هزارنفری این مجموعه به گونه ای طراحی شده که صندلی ها با رعایت فاصله فیزیکی و درامنیت کامل قرار گرفته اند و میهمانان می توانند با آسودگی و راحتی، در فاصله استاندارد نسبت به صندلی های مجاور، از نمایش لذت ببرند.

پارک فانتاسی پوکت تایلند
پارک فانتاسی پوکت تایلند

نمایش فانتزی یک پادشاهی، نمایشی سمعی و بصری است که فرهنگ اصیل تایلندی را با توهمات جادویی، آکروبات بازی ، حرکات آتش بازی ،‌ جلوه های ویژه ، نمایش فیل ها، ‌و حرکات نمایشی حیوانات و افراد در یک شاهکار تکرار نشدنی و بومی ترکیب می کند که هیجان و لذت میهمانان و بازدید کنندگان را تضمین می کند.

میزبان این برنامه، شاهزاده کامالا، توهمات را با نبرد های بزرگ زنده می کند و صحنه را منفجر می کند! آکروبات باز ها در یک باله هوایی، در هوا پرواز می کنند و فیل های جادویی موجود، صحنه را تسخیر می کنند و به طور مداوم روی صحنه ظاهر و ناپدید می شوند!

نمایش فرهنگی هنری تایلندی ، با تکنیک های مخصوص توهمی و جلوه های ویژه اش،‌ چیزی حدود 70 دقیقه طول می کشد و بهتر است حدود یک ساعت قبل در پارک حاضر باشید.

پس از دوران قرنطینه و همه گیری کویید ،‌پارک فانتاسی در پوکت تایلند، دوباره مجموعه خود را بازگشایی کرد و تمامی برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گیرند. طبق گفته های رئیس این مجموعه، تمامی کارکنان واکسینه شده اند و به طور منظم مورد آزمایش قرار می گیرند تا سلامت میهمانان و کارکنان پارک، تضمین شده باشد.

تمام مناطق پارک  از جمله پشت صحنه ها، سالن برگزاری نمایش، مکان نگه داری حیوانات و … به طور منظم تمیز و ضدعفونی می شوند .  پارک فانتاسی، به دلیل رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی، گواهی ایمنی و بهداشت را دریافت کرده است.

رستوران بوفه گلدن کیناری، که به سبک معماری دوره آیوتایا تایلند ساخته شده، مساحتی حدود پنج هزار و دویست و بیست متر مربع  را اشغال کرده و ظرفیت 4000مشتری را دارد . این رستوران بزرگترین رستوران سر پوشیده دنیا است.

پارک موضوعی فانتاسی
پارک موضوعی فانتاسی

پارک فانتاسی پوکت تایلند، در منطقه کامالا واقع شده است و می توانید به راحتی از هر جای شهر پوکت خودتان را به این منطقه برسانید. کدت زمان دسترسی به این پارک از منطقه ساحل پاتونگ 10دقیقه، از شهر پوکت 30 دقیقه، از ساحل سورین 5 دقیقه ،‌از ساحل کاتا 35  دقیقه و از فرودگاه پوکت  30  دقیقه است.

پارک فانتاسی، از سا عت پنج و نیم عصر تا یازده و نیم شب به وقت پوکت، فعالیت می کند و نمایش فانتزی پادشاهی هر شب راس ساعت نه شب ، ‌شروع می شود.

تایلند، همواره یکی از جذاب ترین کشور ها برای سفر های خارجی است، هنگامی که به تایلند سفر می کنید حتما باید ماساژ مخصوص تایلندی را امتحان کنید چرا که هیچ جای دیگری نظیرش را پیدا نخواهید کرد.

تایلند، بهشت خریداران هم هست، این کشور سرسبز و خوش آب و هوا، مراکز خرید بسیاری دارد که انواع کالاهای الکترونیکی، پوشاک، ادویه ها و میوه های مخصوص و … را دارد که بسیار خاص هستند. غذاهای تایلندی و بومی در تمامی گوشه و کنار های این کشور یافت می شوند و هر کجا که باشید می توانید غذای تایلندی را امتخان کنید. غذاهای تایلند به دلیل وجود ادویه های محلی و ماهی های کمیاب، بسیار خوشمزه و خاص هستند و ارزش امتحان کردن را دارند.

موقعیت جغرافیایی

کشور: تایلند
شهر: پوکت
آدرس: ۹۹, Kamala, Kathu District, Phuket ۸۳۱۵۰, Thailand
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی