ELITE WORLD PRESTIGEالیت ورد پرستیژ

  • BB
  • درجه هتل ۴ ستاره

معرفی

مشخصات

مشخصات تماس

نقد و بررسی

هتل الیت ورلد پرستیژ که اخیراً بازسازی شده، در منطقه پرجنب‌وجوش تقسیم استانبول واقع شده است و دارای یک حمام سنتی کاشی‌کاری شده و یک استخر سرپوشیده با جکوزی است.

وای فای رایگان در اتاق های هتل الیت ورلد پرستیژ موجود است. هر کدام به زیبایی با رنگ‌های کرمی تزئین شده‌اند، جادارند و تلویزیون صفحه‌تخت ماهواره‌ای دارند. حمام‌های خصوصی با کاشی‌کاری محصولات دوش انتخابی دارند. 2 بطری آب نیم لیتری و دستگاه قهوه و چای که روزانه تکمیل می شود نیز در هر اتاق ارائه می شود.

صبحانه هر روز در سالن صبحانه هتل Elite World Prestige سرو می شود. این هتل همچنین دارای یک مرکز بهداشتی و تناسب اندام کاملاً مجهز با سونا است.

پذیرش 24 ساعته این ملک خدمات اتاق را ارائه می دهد. خدمات خشکشویی، خشکشویی و اتو نیز در صورت درخواست با هزینه اضافی ارائه می شود.

هتل الیت ورلد پرستیژ به خیابان خرید منحصر به فرد استانبول، خیابان استقلال نزدیک است، در حالی که مرکز کنگره استانبول، مرکز کنگره لطفی کردار و سالن کنسرت Cemal Resit Rey در نیم کیلومتری آن قرار دارند. کارکنان هتل می توانند به برنامه ریزی بازدید و گشت و گذار در منطقه تاریخی سلطان احمد کمک کنند. فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با شما فاصله دارد.

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی