خدمات سفر استان کرمان

مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر استان کرمان گفت: در استان کرمان ۴۴۵ تاسیسات گردشگری با ۹۷۹۸ تخت داریم.

رضا بردبار صبح امروز سوم اسفندماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمان اظهار کرد: بازدید از تاسیسات گردشگری از ۲۵ بهمن ماه و گشت مشترک میراث فرهنگی و بهداشت و اماکن نیز از ابتدای اسفند سال جاری آغاز شده است.

او با بیان این مطلب که کمیته اسکان سپهبد حاج قاسم سلیمانی تشکیل شده، بیان کرد: در استان کرمان ۴۴۵ تاسیسات گردشگری با ۹۷۹۸ تخت داریم.

مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر استان کرمان افزود: ۲۷۹۶ کلاس درس در ۲۹۷ مدرسه آمادگی پذیرایی از مسافران نوروزی را در چهار حوزه دارند، ضمن آنکه آموزش و پرورش ۹۶ کلاس درس دیگر آماده کرده اما تجهیزات لازم را ندارند.

گردشگری استان کرمان
۴۴۵ تاسیسات گردشگری استان کرمان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

او از آماده سازی پارک‌های مطهری، مسافر، معلم، مادر، پدر و انقلاب در سطح شهر کرمان برای اسکان موقت گردشگران خبر داد و عنوان کرد: برای جلوگیری از پراکندگی مسافر در هر شهر یک پارک نیز باید داشته باشیم.

بردبار ادامه داد: دو سالن ورزشی به صورت اضطرار در شهر کرمان در نظر گرفتیم تا در صورت بارندگی مسافرانی که در چادر به سر می برند را به این سالن ها منتقل کنیم.

او از کمیته نیروی انتظامی درخواست کرد تا از فعالیت خانه های غیرمجاز جلوگیری کنند.

به گزارش ایسنا، خانه گیر مسئول کمیته روستایی ستاد خدمات سفر استان کرمان نیز گفت: دهیاری هایی که در مسیر شهرستان ها قرار دارند یک چادر و کمپ برپا خواهند کرد.

سیدمحمد صابری دبیر ستاد بهداشت و درمان نیز گفت: در ایام نوروز بیمارستان های استان کرمان همه فعال هستند و همچنین کمیته نظارت و بازرسی غذا و دارو نیز فعال خواهد بود.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی