توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری و زیارت در مشهد

معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی از تشکیل کارگروه مشترک توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری مشهد و زیارت با همراهی شهرداری مشهد خبر داد.

احمد دیناری اظهار کرد: کارگروهی مشترک به منظور بررسی و احصاء فرصت‌های تعامل و همکاری دوسویه در راستای توسعه سرمایه‌گذاری گردشگری، معرفی فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری به سرمایه‌گذاران و برگزاری تورهای آشناسازی سرمایه‌گذاران در مشهد تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین ایجاد مرکز تخصصی فروش صنایع‌ دستی و سوغات مشهد، جذب و به ‌مشارکت گرفتن ظرفیت‌های سرمایه‌گذاران موجود داخلی و خارجی در شهر و آماده‌سازی بسترهای قانونی مدیریت شهری برای تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاران و نیز برگزاری نشست‌های مشترک از دیگر اهداف و برنامه‌های این کارگروه است.

احمد دیناری، معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی
احمد دیناری، معاون سرمایه‌گذاری و تامین‌ منابع‌ اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی

دیناری تصریح کرد: این کارگروه که دبیری آن با اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی است. این کارگروه به صورت ماهانه با اعضای مشخص و مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری، گردشگری و زیارت این شهر تشکیل خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی وی تاکید کرد: امیدواریم با تعاملات دوسویه در حوزه مدیریت جریان‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در سطح شهر مشهد به نتایج عملی خوبی برسیم.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید
مطلب جذاب دیگر  کشف صدف‌های کار شده از گونه‌های دریایی در تپه پوستچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی